محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي .

محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي

معرفي بهترين اپليكيشن هاي كاربردي اندرويد

تلگــرام  انتشار اپليكيشن در گوگل پلي  يك مسنجر قوي، بدون پول و بسيار عالي از شركت Digital Fortress براي سيستم ادله اندرويد است كه با دقت برروي دو فاكتور اساسي سرعت و امنيت بسيار بالا پباده سازي گرديده‌است و به يوزرها اين قابليت را ميدهد كه با سرعتي بسيار بالا عكس ها، ويدئوها، پوشه ها و متن هاي دلخواه خودشان را براي دوستانتان در هر كجاي اين كره ي خاكي كه باشند بفرستند! آري اين مسنجر بسيار مشابه به نرم افزار داراي اسم و رسم واتس آپ است با اين تفاوت كه خصوصيت هايي كه تلگرام در چنگ يوزرها قرار مي‌دهد نسبت به واتس آپ بيشتر ميباشد و آن را به تمامي ي كاربراني كه در ادامه يك مسنجر مجاني و نادر نظير ميباشند سفارش ميدهيم! در اپليكيشن Telegram شما اين قابليت و امكان را در مشت داريد كه به طور نامحدود به چت كردن با دوستان و آشنايان خويش بپردازيد، اتاق هاي چتي تا بي غايت نفر را ساخت‌و‌ساز فرمائيد و به طور گروهي به چت كردن بپردازيد، پوشه هاي متعدد خويش مثلا كليپ تا ۱+ گيگابايت را ارسال نمائيد و از بابت مدام داشتن پيام هايتان خيالتان ريلكس باشد به اين دليل‌كه همگي ي پيام هاي شما ذخيره خواهند شد تا بتوانيد به آنها دسترسي داشته باشيد.

اپ كاربردي اندرويدي Call Recorder – ACR Pro
يك اپ كار كشته، پرطرفدار و مجاني براي ضبط تماس هاي تلفني ورودي و خروجي منحصربه‌فرد سيستم دليل اندرويد ميباشد كه با داشتن آن برروي اسمارت فون و يا اين كه تبلت اندرويديتان ميتوانيد به طور خود كار تماس هاي خودتان را ذخيره فرماييد! با اين اپ اصلي وجود ندارد كه تماس گيرنده شما باشيد يا اين كه فردي ديگري، شما ميتوانيد همه تماس هايي كه ميگيريد و تماس هايي كه اخذ مي‌كنيد را ضبط نمائيد و در ياد ي دستگاه اندرويدي خودتان ذخيره نماييد! نرم افزار فوق دارنده رابط كاربري عالي و پباده سازي بسيار قشنگ و كاربرپسندي ميباشد و قابليت فردي سازي بخش اعظمي از پيكربندي را نيز به مخاطب مي‌دهد تا تجربه ي شايسته ترين و كاربردي ترين نرم افزار ضبط مكالمات را در موبايل خويش به ارمغان بياورد.

اپليكيشن كاربردي اندرويدي WhatsApp Messenger
واتس اپليكيشن مسنجر يكي دوست داستني ترين قابل انعطاف افزارهاي مسنجر و چت براي اشكال سيستم كارداران اعم از اندرويد، آي وي اس و ويندوز فون ميباشد و امروز جديدترين نسخه آن براي اندرويد مهيا كرده ايم، با اين مسنجر مي‌توانيد با استعمال از اتصال هاي ۲G، ۳G، ۴G، EDGE و يا اين كه WIFI و به طور بدون‌پول براي دوستان و خانواده ي خويش عكس ، يادداشت صوتي ، پيام هاي ويدئويي و متن بفرستيد و به چت كردن به طور گروهي و يك نفره پرداخته و يا اين كه به ارسال اس ام اس بپردازيد، مراد از بدون پول اين ميباشد كه صرفا شما هزينه وب را براي چت با دوستان پرداخت ميكنيد و از شارژ مبلغي سيمكارت شما هزينه اي كاسته نمي‌شود! اشكال قابليت و امكان هاي گوناگون در مسنجر واتس اپليكيشن براي رابطه شما با مخاطبينتان در سراسر عالم مهيا گرديده است و شما ميتوانيد به طور نامحدود (سواي محدوديت) به طور مجموع وقت از ان ها به كارگيري فرماييد. با واتس اپليكيشن مي توانيد به صورت بدون پول با بقيه افراد ارتباط تلفني نيز داشته باشيد يا اين كه برايشان پيام بفرستيد، حتي در صورتيكه آنها در مرزوبوم ديگري معاش نمايند! همان گونه كه گفته شد فقط هزينه اي كه مي بايست بپردازيد پهناي باند اينترنتي ميباشد كه از آن به كارگيري مي‌كنيد! مسنجر واتس نرم افزار تاكنون دوست داستني ترين مسنجر جهاني ميباشد كه ميلياردها نفر از سراسر دنيا را به سمت خودش كشانده ميباشد!

برچسب: انتشار اپليكيشن در گوگل پلي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۶:۲۹ توسط:عيدي موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :