محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي .

محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي

۱۰ برنامه‌ توليد محتوا در اينستاگرام براي اندرويد

نرم‌افزار‌هاي متعددي به طور بدون‌پول در دسترس ما انتشار اپليكيشن در گوگل پلي   وجود دارااست تا با به كار گيري از آنان بتوانيم محتواي خلاقانه‌تري را در مشت مخاطبمان در اختيار بگذاريم. نكته اينجاست كه هر چه محتواي بهتري ساخت‌و‌ساز كنيم اين شم را در كاربر به وجود مي آوريم كه براي وي و چيزي كه در پيج ما مي‌بيند قيمت قائل گرديده‌ و براي شم خوب وي همت ميكنيم.

در مقابل كاربر هم بيشتر شم اتكا كرده و ممكن ميباشد آن را را به دوستان، آشنايان يا اين كه خانواده خويش معرفي ‌نمايد. پس براي داشتن يك پيج غالب و ايده پرداز با ما هم پا باشيد تا يكسري مثال از اپ‌هاي ساخت محتوا در اينستاگرام را محاسبه كنيم:

VSCO
يك كدام از شايسته ترين نرم افزار‌ها براي ايجاد محتوا در اينستاگرام، VSCO ميباشد. طبق آمار وبسايت expandedramblings، اين نرم افزار در سال ۲۰۲۰ حدود ۴۰ ميليون استفاده كننده فعال داشته و بيشتراز ۲۰۰ پست اينستاگرام دارنده هشتگ #VSCO مي باشند.

VSCO تحت عنوان ابزاري براي اديت عكس‌ها گزينه به كار گيري قرار مي گيرد، اين اپليكيشن ۱۰ غربال مجاني و ابزارهاي مختلفي براي بالا بردن كيفيت عكس، برش، بازنويسي فروغ و روشنايي و رنگ آن در چنگ يوزرها خويش قرار داده ميباشد.

امتياز اين اپليكيشن در Google play 4.2 و در App store 4.3 ميباشد.
Avatan Photo Editor
اپ اديت عكس Avatan با در چنگ گذاشتن افكت‌ها و فيلترهاي متعدد به ۷۰۰ هزار دانلود در سال ۲۰۲۰ رسيده ميباشد. از تجهيزات اين اپ مي‌اقتدار به بيش تر از ۱۰۰ هزار افكت، استيكرهاي متعدد، قابليت روتوش عكس و … اشاره نمود.

اين نرم‌افزار روي دو سيستم ادله اندرويد و IOS قابل نصب ميباشد، جذاب اينجاست كه طبق آمار، Avatan در ميان اپل بازها محبوبيت بيشتري داراست.

امتياز اين نرم افزار در Google play: 2.6 و در App store: 4.7 ميباشد.

Snapseed
Snapseed يك كدام از ديگر از نرم افزار‌هايي ميباشد كه مي‌قدرت از آن براي ساخت و ساز محتوا در اينستاگرام بهره برد. شما ميتوانيد براي اديت كردن عكس‌هاي خويش به طور فن‌اي در‌اين اپ هم از پوشه JPG و هم از پوشه RAW به كار گيري نماييد.

اين نرم افزار با در مشت گذاشتن ۲۹ ابزار براي دستكاري عكس‌، اين قابليت و امكان را به شما مي دهد تا با حذف عنصرها متعدد يا اين كه اشخاص، تهيه و تنظيم نوروفروغ و رنگ آنان كيفيت عكس‌هايتان را بالا ببريد.

امتياز اين نرم‌افزار در Google play: 4.5 و در App store: 3.8 ميباشد.
Adobe Lightroom
احتمالا شما هم اسم محصول ها Adobe را شنيده‌ايد، Lightroom يكي‌از نرم‌افزار‌هاي دستكاري عكس ميباشد كه‌اين روز ها بسيار گزينه استعمال عكاسان فن‌اي قرار گرفته و ابزارهاي جامعي مثل تهيه و تنظيم رنگ، سايه‌ها، اندازه، نور و روشنايي و … را در دست يوزرها خويش قرار داده ميباشد.

ديدني اينجاست كه در نصيب Discover اين نرم افزار ميتوانيد عكس‌ها و اديت‌هاي يوزرها ديگر اين اپليكيشن را مشاهده كنيد و از آنان ايده بگيريد. اين نرم افزار بر روي سيستم ادله اندرويد، ios و ويندوز قابل نصب ميباشد.

امتياز اين نرم افزار در Google play: 4.3 و در App store: 4.8 ميباشد.
Layout from Instagram
اين نرم‌افزار به وسيله اينستاگرام براي يوزرها درست شده تا با به كار گيري از آن بتوانند عكس‌هاي خويش را به طور قالب‌هاي متفاوت و تا حداكثر ۹ عكس كنار هم چيده و به شيت اينستاگرام خويش اضافه نمايند.

مثلا شما ميتوانيد با عكس‌هاي سابق در آلبوم‌تان يا اين كه عكسي كه در به عبارتي لحظه ميگيريد قالب دلخواهتان را بسازيد، به آن فيلترهاي مختلفي اضافه كرده و رنگ و روح جديدي به فضاي پيجتان بدهيد.

طبق گفته تارنما similarweb، 21 درصد از يوزرها Layout from instagram، براي چيدن و به چاپ رساندن عكس‌هاي خويش در كانال‌هاي اجتماعي گوناگون از اين نرم افزار به كارگيري مي‌نمايند.

برچسب: انتشار اپليكيشن در گوگل پلي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۵۳:۵۴ توسط:عيدي موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :