محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي .

محل تبادل مطالب براي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي

بهترين اپليكيشن هاي ويرايش ويديو اندرويد

ويدئوشو تا امروز پاداش‌هاي مختلفي درزمينه‌ي انتشار اپليكيشن در گوگل پلي  شايسته ترين نرم افزار تدوين كليپ اخذ كرده و بايستي اعتراف كرد اين نرم افزار سزاوار اين پاداش‌ها بوده ميباشد. بيش تر از ۵۰تم و پس‌مسئله‌ي متفاوت براي اين نرم افزار در لحاظ گرفته شد‌ه‌است كه به‌امداد آن ميتوانيد ويدئوهاي متفاوتي بسازيد و به‌صورت دلخواه آنان را فردي‌سازي نماييد. اضافه‌كردن فريم و متن، كوتاه‌كردن ويدئوها، اندازه‌ي تغيير تحول و مقياس كلي ويديو براي كانال‌هاي اجتماعي متعدد و... سبب گرديده‌اند بعداز كاركردن با اين نرم افزار،‌ ديگر به‌راحتي سراغ نرم افزار‌هاي ديگر نرويد. از خصوصيت‌هاي ديدني اين نرم افزار مي‌قدرت به تغيير تحول ويديو به يك پوشه mp3 اشاره نمود و درصورتي كه ويدئويي داريد كه ميخواهيد صداي غيروابسته آن را داشته باشيد، ويدئوشو با اقتدار و با‌گاز اين عمل را برايتان اجرا ميدهد.

خصوصيت‌هاي VideoShow
وجود بيشتراز ۵۰ تم و قالب ازپيش‌مهيا براي تشكيل داد ترانه‌‌ويدئوهاي جالب‌خيس
دسترسي به صدها موسيقي براي استعمال در پس‌مسئله‌ي ويدئوها يا اين كه تعيين موسيقي از خاطر‌ي تلفن همراه
قابليت اضافه كردن متن به ويديو و انجام استايل‌ها و فونت‌هاي متفاوت
وجود بيش ‌از ۳۰ غربال ويدئويي ديدني و خيره‌كننده
گونه هاي ابزارهاي بازنويسي ويديو ازجمله برش، مخلوط، چرخش، ويديو معكوس و...
در دست گرفتن بدون نقص روي سرعت پخش براي ايجاد كرد كليپ تكان‌آرام يا اين كه سريع
قابليت اكران ويدئوها به‌شكل معكوس
تهيه نسبت تصوير در شرايط ۱:۱ مطلوب براي اينستاگرام
قابليت و امكان ساختن تصاوير گيف
قابليت فشرده‌سازي و كاهش وسعت ويدئوها
تبديل كليپ به MP3
دسترسي به دسته‌ي جامعي از تم‌ها، جلوه‌ها، استيكر، ايموجي، تصاوير گيف، فونت و...
اشتراك‌گذاري ويدئوها در فيسبوك، يوتيوب، اينستاگرام و بقيه كانال‌هاي اجتماعي
ويديو خروجي كيفيت عالي HD
برهه زماني‌ فرصت نامحدود ويدئوها
قابليت و امكان تشخيص فيس
براي اشخاصي كه دنبال نرم افزار‌هاي رشته‌اي و تخصصي‌تري براي دستكاري كليپ مي‌باشند، نرم افزار KineMaster آيتم‌ي بسيار قابل قبولي ميباشد. اين نرم افزار با سيستم Multitrack اضافه‌كردن تعدادي كليپ و جلوه‌هاي صوتي را به ويديو بسيار شل‌خيس نموده است. ميان اينفلوئنسرهاي اينستاگرامي، اين نرم افزار بسيار دوستداشتني ميباشد و بخش اعظمي از اشخاص از اين نرم افزار براي ايجاد كرد ويدئوهاي تخصصصي خويش به كار گيري مي‌نمايند. به‌استدلال ماهيت مولتي‌سوراخ‌بودن اين نرم افزار، مي توانيد حتي براي ايجاد كرد پادكست يا اين كه ويدئوكست هم روي اين نرم افزار اكانت فرماييد و به‌جز اضافه‌كردن ويديو و صدا، صداهاي اضافه يا اين كه پس‌موضوع هم به آن بيفزاييد.

خصوصيت‌هاي KineMaster
پشتيباني از چند لايه‌ي ويديو، عكس، جلوه، استيكر، متن و دست‌نوشته
قابليت و امكان دانلود جلوه‌هاي بيشتر و موسيقي‌هاي بدون‌پول از KineMaster Asset Store
بازنويسي كادر‌به‌كادر و بسيار ظريف كليپ
پيش‌اكران غيروابسته‌ي كل فرآيند تشكيل داد ويديو
تعديل نور و روشنايي و اشباع رنگ
فيلترهاي صوتي و در اختيار گرفتن بدون نقص روي وسعت صدا
وجود جلوه‌، برنامه خردسالان، ترنزيشن و قالب‌هاي گوناگون
در اختيار گرفتن سرعت ويديو
قابليت و امكان ضبط ويديو و صدا به‌شكل Real-time
قابليت پرداخت باطن‌اپ براي حذف واترمارك

برچسب: انتشار اپليكيشن در گوگل پلي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۳۶:۴۸ توسط:عيدي موضوع:

۱۰ برنامه‌ توليد محتوا در اينستاگرام براي اندرويد

نرم‌افزار‌هاي متعددي به طور بدون‌پول در دسترس ما انتشار اپليكيشن در گوگل پلي   وجود دارااست تا با به كار گيري از آنان بتوانيم محتواي خلاقانه‌تري را در مشت مخاطبمان در اختيار بگذاريم. نكته اينجاست كه هر چه محتواي بهتري ساخت‌و‌ساز كنيم اين شم را در كاربر به وجود مي آوريم كه براي وي و چيزي كه در پيج ما مي‌بيند قيمت قائل گرديده‌ و براي شم خوب وي همت ميكنيم.

در مقابل كاربر هم بيشتر شم اتكا كرده و ممكن ميباشد آن را را به دوستان، آشنايان يا اين كه خانواده خويش معرفي ‌نمايد. پس براي داشتن يك پيج غالب و ايده پرداز با ما هم پا باشيد تا يكسري مثال از اپ‌هاي ساخت محتوا در اينستاگرام را محاسبه كنيم:

VSCO
يك كدام از شايسته ترين نرم افزار‌ها براي ايجاد محتوا در اينستاگرام، VSCO ميباشد. طبق آمار وبسايت expandedramblings، اين نرم افزار در سال ۲۰۲۰ حدود ۴۰ ميليون استفاده كننده فعال داشته و بيشتراز ۲۰۰ پست اينستاگرام دارنده هشتگ #VSCO مي باشند.

VSCO تحت عنوان ابزاري براي اديت عكس‌ها گزينه به كار گيري قرار مي گيرد، اين اپليكيشن ۱۰ غربال مجاني و ابزارهاي مختلفي براي بالا بردن كيفيت عكس، برش، بازنويسي فروغ و روشنايي و رنگ آن در چنگ يوزرها خويش قرار داده ميباشد.

امتياز اين اپليكيشن در Google play 4.2 و در App store 4.3 ميباشد.
Avatan Photo Editor
اپ اديت عكس Avatan با در چنگ گذاشتن افكت‌ها و فيلترهاي متعدد به ۷۰۰ هزار دانلود در سال ۲۰۲۰ رسيده ميباشد. از تجهيزات اين اپ مي‌اقتدار به بيش تر از ۱۰۰ هزار افكت، استيكرهاي متعدد، قابليت روتوش عكس و … اشاره نمود.

اين نرم‌افزار روي دو سيستم ادله اندرويد و IOS قابل نصب ميباشد، جذاب اينجاست كه طبق آمار، Avatan در ميان اپل بازها محبوبيت بيشتري داراست.

امتياز اين نرم افزار در Google play: 2.6 و در App store: 4.7 ميباشد.

Snapseed
Snapseed يك كدام از ديگر از نرم افزار‌هايي ميباشد كه مي‌قدرت از آن براي ساخت و ساز محتوا در اينستاگرام بهره برد. شما ميتوانيد براي اديت كردن عكس‌هاي خويش به طور فن‌اي در‌اين اپ هم از پوشه JPG و هم از پوشه RAW به كار گيري نماييد.

اين نرم افزار با در مشت گذاشتن ۲۹ ابزار براي دستكاري عكس‌، اين قابليت و امكان را به شما مي دهد تا با حذف عنصرها متعدد يا اين كه اشخاص، تهيه و تنظيم نوروفروغ و رنگ آنان كيفيت عكس‌هايتان را بالا ببريد.

امتياز اين نرم‌افزار در Google play: 4.5 و در App store: 3.8 ميباشد.
Adobe Lightroom
احتمالا شما هم اسم محصول ها Adobe را شنيده‌ايد، Lightroom يكي‌از نرم‌افزار‌هاي دستكاري عكس ميباشد كه‌اين روز ها بسيار گزينه استعمال عكاسان فن‌اي قرار گرفته و ابزارهاي جامعي مثل تهيه و تنظيم رنگ، سايه‌ها، اندازه، نور و روشنايي و … را در دست يوزرها خويش قرار داده ميباشد.

ديدني اينجاست كه در نصيب Discover اين نرم افزار ميتوانيد عكس‌ها و اديت‌هاي يوزرها ديگر اين اپليكيشن را مشاهده كنيد و از آنان ايده بگيريد. اين نرم افزار بر روي سيستم ادله اندرويد، ios و ويندوز قابل نصب ميباشد.

امتياز اين نرم افزار در Google play: 4.3 و در App store: 4.8 ميباشد.
Layout from Instagram
اين نرم‌افزار به وسيله اينستاگرام براي يوزرها درست شده تا با به كار گيري از آن بتوانند عكس‌هاي خويش را به طور قالب‌هاي متفاوت و تا حداكثر ۹ عكس كنار هم چيده و به شيت اينستاگرام خويش اضافه نمايند.

مثلا شما ميتوانيد با عكس‌هاي سابق در آلبوم‌تان يا اين كه عكسي كه در به عبارتي لحظه ميگيريد قالب دلخواهتان را بسازيد، به آن فيلترهاي مختلفي اضافه كرده و رنگ و روح جديدي به فضاي پيجتان بدهيد.

طبق گفته تارنما similarweb، 21 درصد از يوزرها Layout from instagram، براي چيدن و به چاپ رساندن عكس‌هاي خويش در كانال‌هاي اجتماعي گوناگون از اين نرم افزار به كارگيري مي‌نمايند.

برچسب: انتشار اپليكيشن در گوگل پلي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۵۳:۵۴ توسط:عيدي موضوع:

30 نرم افزار پركاربرد اندرويد

همه در امر نرم افزار هاي مشهور اندرويدي اطلاعاتي دارا هستند و هر بار كه قصد نصب نرم افزاري را دارند انتشار اپليكيشن در گوگل پلي  آن را بر روي تلفن نو خود بارگيري مي كنند. اما آيا برخي از خلاقانه ترين و شگفت انگيزترين برنامه هاي اندرويدي را مي‌شناسيد كه بسيار شناخته شده نيستند ، اما بسيار موثر و ديدني ميباشند. در اين ليست با اپليكيشن هاي شگفت انگيز اندرويد آشنا شويد و آنان را از گوگل پلي بر روي گوشي خود نصب نمائيد.
اين اپليكيشن تا كنون يكي‌از ابتكاري ترين اپليكيشن هاي اندرويد است. فعلا با دوستان ، خردسال ها و نوجوانان شم امنيت نماييد. اين قفل تلفن هوشمند را امتحان فرمائيد ، پس از آن هر دقيقه پين ​​تلفن شما عوض مي شود و بهترين قسمت آن اين هست ، مورد نياز نيست آن را به خيال بسپاريد.
چه گونه عمل مي كند؟

در صورتي‌كه مجال فعلي ۳:۴۰ باشد ، پين كاغذ قفل شما ۰۳۴۰ خواهد بود.
در‌صورتي‌كه زمان فعلي ۳:۴۰ باشد ، افست ۵ دقيقه است ، سپس پين شيت قفل شما ۰۳۴۵ خواهد بود.
درصورتي كه زمان فعلي ۳:۴۰ باشد و پين معكوس روشن باشد ، پين كاغذ قفل شما ۰۴۳۰ خواهد بود.
از ويژگي هاي عالي اين نرم افزار

به شما اجازه مي دهد تا آيكون نرم‌افزار را پنهان نماييد.
به شما قابليت و امكان مي‌دهد راز عبور را تهيه و تنظيم فرمائيد ، با هر بار تنظيم مجدد تنظيمات نرم‌افزار.
Glympse – وضعيت مكاني فرصت حقيقي خود را در نقشه به اشتراك بگذاريد
Glympse يك كدام از اپليكيشن هاي شگفت انگيز اندرويد مي باشد كه در فروشگاه گوگل موجود مي باشد. فرض نمائيد شما در هم اكنون رفتن به يك مكان مي‌باشيد و هربار كه دوستانتان در اكنون تماس با شما مي باشند تا از مكان شما اطلاع پيدا كنند. مي توانيد يك Glympse براي آن دوستان ارسال نمائيد و آن‌ها ميتوانند شمارا در زمان حقيقي و واقعي بر روي نقشه پيگيري كنند. مي‌توانيد مدت زماني را كه مي خواهيد مكان حقيقي وواقعي خود را با دوستان منتخب خود به اشتراك بگذاريد تهيه فرمائيد.
بازه مجال مورد نظر براي رديابي را تعيين نمائيد
مكاني را كه مي خواهيد به آن برسيد تهيه فرماييد
گيرندگاني را گزينش فرماييد كه مي بايست شمارا رديابي كنند.

Photomath – معادلات رياضي را با به چنگ آوردن عكس از ايراد حل نمائيد
اين يك كدام از مفيدترين و جالب ترين نرم افزار هاي اندرويدي مي‌باشد. معادلات رياضي پيچيده و محاسبات بزرگ را صرفا با تهيه كردن عكس از طريق اين اپ حل نمائيد. همچنين از معادلات درجه دوم و مشكلات نابرابريها نيز پشتيباني مي كند. همچنين مي‌توانيد سابقه اشتباهات رياضي حل شده گذشته را توسط اپليكيشن محاسبه نمائيد. به آن بيفزاييد ، همچنين گام هايي براي حل آيتم مي‌گذارد.

برچسب: انتشار اپليكيشن در گوگل پلي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۵۱:۱۲ توسط:عيدي موضوع:

معرفي سه اپليكيشن اندرويد عجيب در گوگل پلي

در حالتي كه ترسي از احتمال شكستن انتشار اپليكيشن در گوگل پلي  تلفن همراه خويش نداريد، ما به شما نصب بازي خطرناك S.M.T.H را سفارش ميكنيم. اين بازي با به كارگيري از عجله سنج موبايل مشخص و معلوم مي‌نمايد كه تلفن شما هنگام پرتاب شدن به بالا چه مقدار نقطع ي عطف ميگيرد. هر چقدر موبايل شما بيشتر نقط ي اوج بگيرد، امتياز بيشتري را كسب خواهيد كرد. مسوليت نصب اين بازي به جهت احتمال شكستن تلفن همراه به طور كامل به عهده‌ي خودتان ميباشد.

اسم اين بازي مخفف عبارت Send Me To Heaven – من را به پرديس بفرست ميباشد. براي به كار گيري و اعمال اين بازي بايستي بالاي ۱۸ سال سن داشته باشيد. اكنون صرفا ورژن اندرويدي بازي S.M.T.H در دسترس جاي‌دارد.
همانظور كه از نامش پيداست، نرم افزار Fake Conversations به شما قابليت ساخت‌و‌ساز مشكالمات فيك را مي دهد. شما ميتوانيد با نصب اين نرم افزار با دوستان خويش مزاح فرماييد به سيرتكامل‌اي كه اعتقادوباور نمايند شما درگير چت با آنها مي باشيد. در شكل نياز و در مواقع حساس اين نرم افزار به شما قابليت تماس جعلي را نيز ميدهد. هنگام برقراري تماس فيك حتي مي توانيد صداي از پيش ضبط گرديده خويش را نيز پخش فرماييد.

نرم افزار Fake Conversations ويژه يوزرها اندرويد ميباشد. ولي ورژن iOS اين نرم افزار FakeAll اسم دارااست كه از ورژن اندرويدي آن هم بهتر ميباشد. با نصب اين نرم افزار ميتوانيد با دوستان خويش جوك فرمائيد و از اين سرگرمي لذت ببريد!
يك كدام از ديگر از خيره كننده ترين نرم افزار ها در بازار نرم‌افزار Pimple Popper ميباشد. بازي Pimple Popper يك بازي جذاب و اعتياد آور و در عين اكنون چندش آور براي تركاندن جوش ميباشد. در شرايطي كه به دلايلي در تركاندن جوش‌ها در گير وسواس يا اين كه اعتياد ميباشيد، نصب اين نرم‌افزار را به شما پيشنهاد ميكنيم. درين اپليكيشن مي توانيد با به كارگيري از انگشتان خويش جوش‌هاي راز سپيد، جوش‌هاي رمز سياه و جوش‌هاي برآمده و قرمز‌رنگ را درآوريد.

ورژن اندرويدي و iOS نرم افزار Pimple Popper به طور بدون پول در چنگ يوزرها جاي دارد.نرم افزار Blower يك نرم‌افزار جذاب ميباشد كه با استعمال از آن ميتوانيد براي دميدن شمع استعمال فرمائيد. شايد خيره كننده بنظر رسد البته اين اپليكيشن ميتواند با ساخت‌و‌ساز صداي بم و اقتدار زياد، جريان هوايي را از بلند گوي موبايل بيرون نمايد. براي حداكثر واحد سنجش دميدن، درپوش‌ها و محافظي كه قادر است جريان هوا را مسدود نمايد برداريد و اعتقاد نتايج فرمائيد كه گرد و غباري در دهانه بلند گوي موبايل عده نشده ميباشد. اين نرم افزار كه به طور بدون پول در دسترس يوزرها قرار نگرفته ويژه يوزرها iOS ميباشد و كابران براي نصب آن هزينه‌اي را پرداخت نمايند.

برچسب: انتشار اپليكيشن در گوگل پلي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۱۷:۵۱ توسط:عيدي موضوع: